درس ششم شامل تشخیص روند احتمالی شارپی میباشد با استفاده از الگوریتم شناسایی پول P و آنالیز روند و همچنین استفاده از تایم فریم های فعال .

در کلیپ زیر آموزش ارائه میگردد.

دانلود کلیپ

دیدگاه‌ها

25 اردیبهشت 1399 - 18:04
کمال رشیدی مقدم

سلام و عرض ادب استاد درس مربوط به تشخیص روند شارپی بعد از شناسایی pدر سه تایم فریم روزانه هفتگی ماهانه باید حتمی سه ستاره پشت سر هم قرار بگیرند؟ میشه یک نمونه از سهمی که رشد شارپی ندارند هم مثال بزنید تا بفهمیم که بعد از انجام سه تایم فریم به چه شکلی می شود تا مشخص شود که این سهم رشد شارپی ندارد

26 اردیبهشت 1399 - 02:46
محمد پورفائز

سلام بله . ولی در حال حاضر چون بازار روال صعودی داره و الان در شارپ هستند دیگه ملاک نداره ولی ترتیب به این صورته روزانه زد و بعد هفتگی تشکیل شد و بعد ماهانه یا دو تا ازین مورد ها کفایت میکنه . در حال حاضر با این شارپ های یکی دو ساله دیگه ماهانه و هفتگی خیلی وقته زدن . میشه توی سهم هایی که افزایش سرمایه دادن بررسی کنید .

7 فروردین 1399 - 21:49
مهدی

سلام استاد
مطالب فوق العاده عالی بیان میشود و از زحماتی که میکشید ممنونم. من بسیار از نرم افزار استفاده میکنم تا الان خیییلی به کارم اومده. فقط سوالی داشتم خدمتتون میخواستم بدونم ما چندین حمایت و مقاومت میتوانیم از نرم افزار بدست بیاریم( هدف پنجاه ریسک پنجاه قاپیدن الگوریتم y) میخواستم ببینم کدوم معتبر تر هستن و بیشتر میتونیم روش حساب کنیم.

7 فروردین 1399 - 21:55
محمد پورفائز

سلام عرض ادب . زنده باشید . ببینید دوست عزیزم ما یک نوسانگیری داریم که بحثش جداست .
یک ریسک 50 داریم که بهمون میگه خب حالا که در سود بالای 50 درصد هستیم کجا سیو سود کنیم . یک هدف 50 هم داریم ک هدف برخوردمونه .
پس اهداف مارو هدف 50 تشکیل میده و ریسک 50 فقط احتیاط نگه داری هستش . میگه اینو رد کن فعالا تا بعد ورود کنیم .

7 فروردین 1399 - 22:39
مهدی

خیلی ممنون. در رابطه با قاپیدن هم میخواستم بدونم اهداف رو تا چهارساعته بندازیم یا همون تا روزانه کافیه؟

8 فروردین 1399 - 09:26
محمد پورفائز

سلام . قاپیدن داره برای بازار دو طرفه روش تغییرات صورت میگیره . فعلا استفاده نکنید .

7 فروردین 1399 - 21:08
بهار الدین شرفی

استاد سلام
مثل همیشه عالی بود . اتفاقا سهم وایران دقیقا با همین سناریو ما وارد شدیم و زیر 4 ماه بالای 250 درصد سود گرفتیم و هنوزم خارج نشدیم . خدا خیرتان دهد که همیشه باعث خیر و برکت برای همگان بوده اید .
جسارتا فقط سوالی داشتم . ما بعد از ریسک 50 خارج میشویم و هدف فعالی باقی مانده . باز هم میتوانیم در اولین ورود نسبت به سهم ورود کنیم یا خیر ؟

7 فروردین 1399 - 21:11
محمد پورفائز

سلام.عرض ادب . انشالله که همیشه موفق باشید .برای این عمل شما دو تا کار میتونید انجام بدید .
1.خروج کنید و اوین ورود نوسانی وارد بشید و در حین نوساناتی که از نرم افزار دارید با آنالیز نویز میگیرد اگر ستاره سبز و آنالیز روند شما هم سبز شد نسبت به سهم بمانید تا هدف قبلی .
2. اولین ستاره سبز و انالیز سبز بعدی مجدد ورود کنید که البته در حالت دوم مقداری از سود را از دست میدهید .

6 فروردین 1399 - 14:16
حسام

عالی

7 فروردین 1399 - 03:49
محمد پورفائز

پیروز باشید

5 فروردین 1399 - 21:48
هوشمندی

خدمت جناب آقای پورفائز عزیزسلام عرض میکنم غرض ازمزاحمت
1-آموزش شما اصلا کافی نیست چون بسیار شتابزده مطالب رابیان میکنید لذا مفاهیم را خوب منتقل نمیکند
2 با کمال معذرت گاها اصلا جمله اشتباه بکار میبرید .
3 چون خودتان این برنامه راخوب بلد هستید لذا فکر میکنید اشاره شما کافیست درصورتیکه طبق فرمایش خودتان استفاده از این نرم افزار بی نیاز به دانش تخصصی خاص میباشد. البته که کسیکه از انرم افزاربرای ترید استفاده میکند باید مطالبی از بورس و….بلد باشد
اما با غذرخواهی مجدد باستحضار میرسانم که مطالب ارائه شده کامل که نیست گاها ناقص است.
بلاخره این نرم افزارباید حداقل درحد یکی از اندیکاتورهای متاتریدر قادرباشد از اینده سهم تصویری ارائه نماید هرچند با احتمال اندک . ولی من چنین تصوری ندارم برای ورود یک ستاره میدهد که انهم امروزه نایاب است چون زمانیکه ستاره ظاهر میشود یک صف طویلی قبلا درست شده که شما قادر بخرید نیستید . ازاین روی پیشنهاد میکنم یک منوال برایش بنویسیدو درسایت بگذارید شاید کمک بکند ،درضمن توصیه میکنم یکبار به یکی ازویدئوهای که میسازید کامل تماشابکنید انوقت خودتا متوجه عرایض حقیر خواهید شد
من تخصصم اموزش است شما دارید اموزش ازراه دور ارائه میدهید پس در دست رس دانشجو یا هنرجو نیستید، لذاکلمات باید دقیق انتخاب شود که شبهه ایجاد نکند ومفاهیم دقیقا طبق نظر شما که متخصص هستید به یاد گیرنده منتقل گردد وگرنه میتواند این اموزش نتیجه خوی درپی نداشته باشد ومشتری انرابه حساب محصولی بگذاردکه شما برایش زحمت زیادی کشیده اید وانقدر بخود اطمینان داشته اید که دادیدبازار

باتشکر هوشمندی

7 فروردین 1399 - 04:01
محمد پورفائز

با سلام و عرض ادب . گذشته معنایی ندارد . شما اگر به تمرین و تحلیل ها مراجعه کنید پیش بینی آینده کاملا نقش پیدا کرده است و خواهید دید چگونه به محض ورود با اهداف برخورد کرده اند . اتفاقا ما در تمرین ها و تحلیل ها پیش بینی آینده سهم را انجام داده ایم . و نتیجه هم کاملا شفاف است .
در رابطه با رشد شارپی هم علت درک صحیح نداشتن موضوع میباشد . حتما نیاز نیست گاهی ما دنبال ستاره سبز و آنالیز سبز باشیم چون گاهی ممکن است چند روز گذشته صادر شده باشد و یا از ستاره سبز های گذشته که اتفاق افتاده و هدف فعال دارند پیروی کنیم . قطعا زمانی که شما در شارپ و یا صف خرید هستید ، حتما یک الی دو هفته قبل یک تایید ورود از طریق نرم افزار داشته اید . پیشنهاد میگردد تمرین و تحلیل 15 را نگاه کنید شامل چند درس تحلیلی است .
در مورد آموزش هم باید عرض کنم نیاز به دانش و تخصص نیست ، واقعا این مشهود است ولیکن نیاز های ابتدایی بورس که لازمه یک شخص است . کسی که مباحث ابتدایی بورس را نداند که خب اصلا دلیل حضورش در بورس معنا نمیدهد . لذا این مبحث دانش و تخصص مربوط به افرادی میباشد که اطلاعات اولیه بورس را لااقل بلد باشند . اشاره به اون افراد دارد . از طرفی دیگر مباحث اولیه را نیز در بخش آموزش 0 تا 100 توضیح داده ایم . اون نیازمندی هایی که شاید برای افراد مهم باشد تا در بورس بدانند .
نرم افزار دقیقا داره از آینده سهم پشتیبانی میکند . شما در چند کلیپ اول هم اگر نگاه کنید حرف از هدف قیمتی روزهای آینده اعلام شده بود نه در گذشته .
در رابطه با آموزش هم خب قطعا آموزش های تضویری هیچوقت نمیتوانند جایگزین کلاسهای حضوری گردند برای همین یک دوره رفع اشکال دو روزه برای کاربران قرار دادیم تا شرکت کنند . البته این موضوع برای افرادیست که نتوانستند خودشان را همگام با اعضای گروه پیش ببرند . در صورتی که تعداد درخواست ها در روز و بررسی لاگ های برنامه کاملا شفاف است که چه میزان بازدهی برای افراد میسر ساخته است .

7 فروردین 1399 - 18:44
هوشمندی

پاسخ قانع کننده نیست هرکسی که کالایاخدماتی را ارائه میدهد باید دستورالعمل کامل همراه کالا ارائه دهد مگر اینکه بگوید برای انهم مشتر باید هزینه به پردازد ،خب شرط فروشند است . اما اگرشرط نگذاشته باید بطورجنرال مفاهیم تفهیم شود حال اگر کس امادگی اولیه داشته باشد میتواند بهره بیشتری ببرد واگر کسی مانند حقیر کمسوادبود کمتر ولی منهم انتظاردارم حداقل فلسفه کارادریابم البته قبلا هم عرض کردم کسی که اشتائی به این مقوله ندارد بهتراست وارد این بازارنشود ،این حرف درست ولی دوست گرامی من شما دوست داشتید که این دانش را بدیگران هم بیاموزید وگرنه بکارتخصصی خود می پرداختید تا این دردسرهاراهم نداشته باشید کاراموزش درعین سادگی سخت هم هست

7 فروردین 1399 - 19:58
محمد پورفائز

دستور العمل کامل داده شده است . و نیاز به تمرین دارد . شما یک لب تاب هم خریداری میکنید و یک ماشین رو هم که خریدایر میکنید قطعا الفبای رانندگی رو توش نزاشتن . شما فرمودید کار آموزش میکنید . خب در این آموزش شما آیا نیاز به تمرین دارید یا خیر ؟ بسته به سواد و تحصیلا و سن و تخصص هر کس تمرین بیشتری نیاز دارد . نرم افزار دیگه الفبای بورس رو که شامل نمیشه که . یکی از دوستان نرم افزار رو گرفت ، بعدا گفت خب چه جوری اوردر بزارم . یا مثلا یکی از دوستان بارها با پشتیبانی تماس میگرفت و میگفت نرم افزار هر بار پاک میشه . جای تعجب بود چرا این اتفاق میفته . بعدا دیدیم ایشون خب حتی اپراتوری سیستم رو هم بلد نیست . و هربار مفید تریدر رو از ابتدا نصب میکرد . ببینید تعداد کاربران این نرم افزار بالاست و میزان رضایتشون هم مشخص هستش دوست عزیز . تمرین ها و تحلیل ها هم بیانگر دیکته برای دوستانیست که خب از این بازار در مرحله صفر قرار دارند . اگر یک ستاره سبز و آنالیز سبز انقد سخته دیدنش خب الزامی به تلاش نیست با پشتیبانی هماهنگ کنید نرم افزار رو هم میتونن برگردونن . ولی حداقل کاملا گویاست که شما در این سیستم نه نیازی به تکنیکال دارید نه بنیادی نه تابلو خوانی . که اگر هم بلد باشید فیچری جهت تایید است . واقیعت همینه. این نرم افزار شما رو بی نیاز از علوم تکنیکال و تحلیل در بازار میکنه و فقط به چها تصویر شمارو آشنا میکنه . ایا برای این سیستم نیاز دارید الوت رو مسلط باشید ؟ یا تابلو خوانی ؟ یا بنیادی ؟ خیر چون تمام فیچر ها ثبت هستش . و توسط تیم بنیادی هم ثبت میشن . فلذا بسته به تمرین شما دارد . که چقد مسلط بر این تمرین شوید و در گروه تمرین شرکت کنید . اینکه حتی من از شما یک سوال در گروه هم ندیدم . در صورتی ک گروه راه افتاده برای رفع اشکال .

23 فروردین 1399 - 20:07
محمدجواد

ممنون از صبر و پاسخگویی شما

26 فروردین 1399 - 08:37
محمد پورفائز

زنده باد

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.