توضیحات نرم افزار تحلیلگر الوبورس

بسم الله الرحمن الرحیم.
نرم افزار تحلیلگر الوبورس یک سامانه با الگوریتم ها پردازشی جهت تحلیل بازار سرمایه میباشد . 
این نرم افزار بر روی ویندوز نصب میگردد .
این سامانه به گونه ای طراحی شده که کاربران بدون نیاز به تخصص ، تحصیلات ، محدودیت سنی میتوانند به راحتی در بازار سرمایه فعالیت کنند و بهترین نقاط ورود و خروج را با کمی آموزش بدست آورند.
الگوریتم های بسیار زیادی در این نرم افزار طراحی گردیده که بر اساس روحیات و روانشناسی هر فرد مورد استفاده قرار میگیرد .

بدون شک یکی از بزرگترین و امن ترین سیستم های تحلیلی در بازار سرمایه ، نرم افزار تحلیلگر الوبورس میباشد . نرم افزار تحلیلگر الوبورس فقط یک نرم افزار نیست ، بلکه در پس زمینه آن تیم متشکل از بنیادی ، تکنیکال و الگوریتمی نیز نهفته است و دائم در حال رضد بازار هستند . 
با این نرم افزار میتوانید بهترین نقاط برای نوسان گیری ، کوتاه مدت ، میان مدت ، میانگین گیری و حد ضرر را بدست آورید و با امنیت بیشتری در بورس فعالیت کنید . 
میتوانید سیگنالها و پیشنهادات کذب را شناسایی کنید و ارزش ورود به هر سهم را بدست آورید . 
الوبورس دارای قابلیت های زیادی میباشد . قابلیت هایی که میتواند حتی تشخیص پول هوشمند را در اولویت قرار دهد و قبل از تشکیل صف های خرید و فروش به کاربر موقیت ورود به سهم را ارائه دهد . 
همچنین با استفاده از نرم افزار الوبورس نیز میتوانید مدیریت سرمایه مناسب را بدست آورید و یا بهترین نقاط حمایت و مقاومت را تشخیص دهید و بر اسا آنها وارد عمل شوید . 
الوبورس به گونه ای طراحی شده که بر اساس الگوریتم ها میتوانید تشخیص دهید آیا بر روی یک سهم توانایی وارد کردن کل نقدینگی در بورس صحیح است یا خیر ، و یا میتوانید تشخیص دهید الان زمان ورود بخشی از سرمایه به سهم میباشد و بخش از نقدینگی باید حفظ گردد . 
در بازاری که در آن آشفتگی وجود دارد و توان تشخیص تحلیل درست از غلط سخت میباشد ، الوبورس میتواند این امنیت بیشتری را برای شما فراهم کند .
رابط کاربری الوبورس به گونه ای طراحی شده که به راحتی میتوانید از سیستم استفاده کنید و از آن بهره ببرید . 
الگوریتم های مهم و بسیار قوی در این محصول طراحی شده به طوری که هر الگوریتم ممکن است از چندین روش ممکن برای شناسایی اهداف استفاده کند و کاربر با خیال راحت از این سیستم استفاده کند .

در ابتدا میتوانید از نسخه دمو و آزمایشی یک روزه استفاده کنید و یا جهت پرداخت حق اشتراک نرم افزار تحلیلگر الوبورس سالانه طبق لینک زیر اقدام به پرداخت آنلاین کنید .

در صورتی که قصد دارید از سیگنالهایی که قبلا توسط نرم افزار صادر شده کیفیتدر خرید و فروش را مشاهده کنید لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید.و تمرین و تحلیل 13 و 14 را مشاهده کنید .