ثبت نام در کارگزاری
ضمن عرض خسته نباشید باید خدمتتون عرض کنم که به واسطه فعالیت گسترده زیادی که الوبورس در بازار سرمایه داشته خب شرکت های سبدگردان و مشاوره و هم کارگزاران زیادی علاقه مند به همکاری با الوبورس بوده اند و فعالیت میکنند و از همه مهمتر کارگزارانی که حتی قابلیت سرعت و کیفیت در معاملات رو دارن از طرفی شرکت هایی که همبستگی با الوبورس دارند و مورد تایید الوبورس هستند.
 
همچنین در قبال فعالیت کاربران در این کارگزاری ها خدمات منحصر به فردی به کاربر ارائه داده میشود از جمله:
 
* سرعت و کیفیت در معاملات با هسته پرقدرتمند
 
* استفاده از بخش مشاوره سرمایه گذاری و همچنین انعقاد قرار داد جهت مشاوره در زمینه خرید و فروش سهام توسط تبم الوبورس
 
* استفاده از کلاس های آموزشی مجموعه الوبورس
 
* استفاده از نرم افزار تحلیلگر الوبورس
 
* پر سرعت (بدون وقفه در عرضه اولیه)
 
جزئیات کارگزاری های مورد تایید و متصل به الوبورس در زیر فراهم گردیده است .  برای استفاده از خدمات الوبورس در این کارگزاری حتما میبایست ابتدا متن مورد نظر را مطالعه و سپس از طریق لینک مربوطه اقدام به ثبت نام کنید تا در لیست مجوز های ورودی الوبورس نیز قرار بگیرید.
 
لازم به ذکر است این خدمات فقط ویژه مشترکین الوبورس میباشد لذا حتما پس از ثبت نام موضوع را با آقای وهاب حسینی با شماره موبایل 09364925122 و آقای محمد رضا مدرس به شماره موبایل 09355484533 به صورت تلفنی،واتس آپ و یا تلگرام ارتباط برقرار کنید و مشخصات ثبت نام خود را ارسال فرمایید تا در لیست ویژه و مشاوره خصوصی الوبورس و همچنین خدمات الوبورس قرار بگیرید.

یکی از کارگزاری های قوی و منحصر به فرد با زیر ساخت سرور فوق العاده عالی که پیشنهاد الوبورس نیز به شما میباشد کارگزاری دلیران پارس است . این کارگزاری دومین زیر ساخت سرور و پر قدرت کشور را دارد.

سامانه آنلاین پلاس در این کارگزاری فعال است و به راحتی میتوانید با سرعت بالا ترید کنید .

از نظر سرعت در خرید حتی در سفارش عرضه اولیه جز برترین کارگزاری ها محسوب میشود .

از طرفی سرعت و کیفیت این کارگزاری به نحوی است که باعث ترغیب کاربران به سمت این کارگزاری شده است . و به زودی جایگزین خیلی از کارگزاری های مورد استقبال قرار میگیرد . 

خدمات الوبورس نیز تماما شامل این کارگزاری خواهد شد .

نحوه احراز در این کاگزاری استفاده دفاتر پیشخوان یا مراجعه به شعب سرتاسر کشور میباشد .

یکی از معایب این کارگزاری نبودن اعتبار وام برای کاربر میباشد . هرچند اعتبار اصلا در این بازار پیشنهاد نمیشود و تیم الوبورس نیز هیچگاه از اعتبار استفاده نکرده ولی شاید نکته منفی این کارگزاری باشد .

جهت ثبت نام در این کارگزاری از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام کنید و حتما پس از ثبت نام به آقای حسینی با شماره 09364925122 اطلاع رسانی کنید . 

لینک ثبت نام در کارگزاری

همچنین پس از ثبت نام جهت احراز به یکی از لیست های زیر مراجعه فرمایید.

به هیچ عنوان برای احراز به شعبه مراجعه نکنید که کد معاملاتی بعلت ازدحام با تاخیر بیشتری صادر میگردد !!!!!

لیست دفاتر پیشخوان